Leotar – Željezničar 3:3

27. 05. 2010.

Podmlađena ekipa Leotara uspjela je doći do boda u posljednjim trenucima utakmice protiv Željezničara, te je završilo 3:3.

Željezničar je brzo poveo protiv danas prilično desetkovane i podmlađene ekipe Leotara. Najbolji igrač prvaka Bosne i Hercegovine ove sezone, Samir Bekrić postigao je vodeći gol za sarajevske plave nakon sjajnog soloprodora u 14. minuti.

Plavi su povisili na 2:0 samo nekoliko minuta kasnije, tačnije u 20. minutu. Ista slika kao i kod prvog gola, samo što je u ulozi strijelca ovog puta bio Muamer Svraka. Ipak, Leotar je sedam minuta prije odlaska na odmor uspio smanjiti golom Branislava Krunića na 1:2 što je bio i konačni rezultat prvog dijela.

Leotar je uspio u 75. minuti izjednačiti na 2:2. Strijelac za veliki povratak Trebinjaca bio je Vučinić. Međutim, radost domaćih nije dugo trajala, nakon što je sjajni Bekrić svojim drugim golom na ovom susretu vratio prednost Željezničaru.

Ipak, pred sami kraj susreta, Vučnić je svojim drugim golom uspio donijeti bod Trebinjcima.

Strijelci: 0:1 Bekrić u 10, 0:2 Svraka u 20, 1:2 Krunić u 38, 2:2 Vučinić u 70, 2:3 Bekrić u 74, 3:3 Vučinić u 90. minuti. Stadion Police. Gledalaca: 500. Sudija: Edin Golać (Banovići). Žuti karton: Čorlija (Leotar).